Sprzątanie Myk Myk

Sprzątanie Myk Myk SPRZĄTANIE MIESZKAŃ, DOMÓW, BIUR, GABINETÓW ORAZ NAGROBKÓW. SPRZĄTAMY SZYBKO I SOLIDNIE
CENA

UWAGA :) Pytanie za 100 pkt!!! Jak cenny jest dla Was czas spędzony z rodziną, wspólny spacer, zabawa z dziećmi? Ile byl...
26/11/2013

UWAGA :) Pytanie za 100 pkt!!!
Jak cenny jest dla Was czas spędzony z rodziną, wspólny spacer, zabawa z dziećmi? Ile bylibyście w stanie zapłacić za to, aby ktoś wyręczył Was w domowych obowiązkach, sprzątaniu?

W naszej firmie cennik jest przejrzysty :)

1 godzina sprzątania = 15zł

1 godzina, gdy dwie osoby sprzątające z firmy Sprzątanie Myk Myk sprzątają = 25zł

nie musisz martwić się o środki czystości, detergenty, ściereczki, mopy itp. wszystkim dysponujemy dla Ciebie :)

Dzwoń i umów termin sprzątania - 691 47 43 41 :)

Zauważyłeś/aś tym podobne niepokojące formy życia w Twoim domu? Czas na telefon do nas - dzwoń i umów już dziś sprzątani...
26/11/2013

Zauważyłeś/aś tym podobne niepokojące formy życia w Twoim domu? Czas na telefon do nas - dzwoń i umów już dziś sprzątanie w dogodnym terminie i ciesz się czystym, pachnącym otoczeniem :)

Porządki przedświąteczne... jeżeli patent z poniższego obrazka nie poskutkuje u Ciebie to dzwoń :) 691 47 43 41 :) Sprzą...
24/11/2013

Porządki przedświąteczne... jeżeli patent z poniższego obrazka nie poskutkuje u Ciebie to dzwoń :) 691 47 43 41 :) Sprzątanie Myk Myk

Jeżeli też tak masz to zadzwoń 691 47 43 41 - chętnie pomożemy!!!
24/11/2013

Jeżeli też tak masz to zadzwoń 691 47 43 41 - chętnie pomożemy!!!

24/11/2013

Zakres usług dotyczący domów, mieszkań oraz apartamentów

Przedpokój

mycie drzwi wejściowych oraz wszystkich drzwi wewnętrznych
przetarcie domofonu, włączników świateł, skrzynek elektrycznych, gniazd elektrycznych
mycie luster, wieszaków na ubrania
umycie podłogi
wytrzepanie chodniczka przed drzwiami wejściowymi
przetarcie lamp.

Klatka schodowa

umycie schodów
przetarcie lamp, reflektorów
przetarcie obrazów, ram, uchwytów, poręczy, balustrad

Kuchnia

umycie mebli kuchennych (fronty, góra)
przemycie blatów kuchennych
mycie kuchennych sprzętów AGD
mycie zlewu
mycie szafki pod zlewem,
mycie kosza na śmieci, zmiana worka
mycie kaloryfera
mycie parapetów
mycie rolet
mycie podłogi
* na życzenie klienta mycie lodówki w środku
* na życzenie klienta mycie szafek w środku i zrobienie porządku w szufladach.

odkurzenie sufitu,kątów
odkurzenie podłogi, dywanów, wykładzin, tapicerowanych mebli
przemycie stołów, krzeseł, kontaktów elektrycznych
mycie drzwi wewnętrznych
mycie podłogi

Łazienka

odkurzenie sufitu, podłogi
umycie podłogi
mycie kaloryferów, wieszaków, haczyków
mycie drzwi łazienkowych
mycie luster, frontów szafek
przetarcie lamp, parapetów, rolet okiennych
umycie umywalki wraz z baterią
umycie wanny wraz z baterią
umycie kabiny prysznicowej wraz z baterią i drzwiami
umycie toalety i dezynfekcja
wytrzepanie chodniczków
poukładanie i powieszenie ręczników.

Sypialnia

odkurzenie sufitu, podłogi, odkurzenie pod łóżkiem,
przemycie ram łóżka,
zasłanie łóżka
przetarcie lamp, kinkietów, obrazów, luster, frontów szafek, półek
umycie podłogi
wytrzepanie chodniczków
przetarcie parapetów, kaloryferów, rolet okiennych, włączników świateł i kontaktów elektrycznych
umycie drzwi wewnętrznych.
* na życzenie klienta zmiana pościeli
* na życzenie klienta porządek w szafie.

SPRZĄTANIE BIUR, GABINETÓW I LOKALI USŁUGOWYCH

Możliwość posprzątania biura, kancelarii prawnej, gabinetu lekarskiego, salony kosmetyczne i fryzjerskie, sale konferencyjne, sale szkoleniowe ,salony ekspozycyjne, sprzedażowe i inne.
Zakres usług dotyczący biur i firm
Odkurzanie wykładzin , dywanów, tapicerek.
Mycie powierzchni podłogowych oraz listw przypodłogowych.
Mycie okien, parapetów i drzwi.
Opróżnianie koszy na śmieci i wymiana worków.
Sprzątanie pomieszczeń socjalnych i kuchennych.
Utrzymanie w czystości łazienek oraz toalet.
Sprzątanie klatek schodowych i wind.
Czyszczenie rolet.
Czyszczenie elektronicznego sprzętu biurowego typu: monitory, komputery, klawiatury.

SPRZĄTANIE PO REMONCIE

Pełen zakres czynności:
sprzątanie pozostałości po farbach, gipsach z podłóg i płytek ściennych
sprzątanie powierzchni kamiennych, drewnianych oraz PCV
czyszczenie elementów wyposażenia wnętrz, takich jak: meble, elementy oświetlenia, kontakty, włączniki, kable
mycie okien, ram okiennych i parapetów

SPRZĄTANIE NAGROBKÓW

Pełen zakres czynności:
sprzątanie nagrobków, grobowców, grobów ziemnych oraz bezpośredniego otoczenia grobu;
czyszczenie, woskowanie, polerowanie i konserwacja nagrobków;
ustawianie i zapalanie świec lub zniczy;
układanie kwiatów, wiązanek, wieńców, stroików okolicznościowych,
wszelakie prace ogrodnicze - obsadzenie grobu oraz jego otoczenia roślinami, pielęgnacja kwiatów, krzewów wokół grobu;
odśnieżanie mogił w okresie zimowym;

24/11/2013

Zakres usług dotyczący domów, mieszkań oraz apartamentów

Przedpokój

mycie drzwi wejściowych oraz wszystkich drzwi wewnętrznych
przetarcie domofonu, włączników świateł, skrzynek elektrycznych, gniazd elektrycznych
mycie luster, wieszaków na ubrania
umycie podłogi
wytrzepanie chodniczka przed drzwiami wejściowymi
przetarcie lamp.
Klatka schodowa
umycie schodów
przetarcie lamp, reflektorów
przetarcie obrazów, ram, uchwytów, poręczy, balustrad

Kuchnia

umycie mebli kuchennych (fronty, góra)
przemycie blatów kuchennych
mycie kuchennych sprzętów AGD
mycie zlewu
mycie szafki pod zlewem,
mycie kosza na śmieci, zmiana worka
mycie kaloryfera
mycie parapetów
mycie rolet
mycie podłogi
* na życzenie klienta mycie lodówki w środku
* na życzenie klienta mycie szafek w środku i zrobienie porządku w szufladach.

Salon

odkurzenie sufitu,kątów
odkurzenie podłogi, dywanów, wykładzin, tapicerowanych mebli
przemycie stołów, krzeseł, kontaktów elektrycznych
mycie drzwi wewnętrznych
mycie podłogi
Łazienka
odkurzenie sufitu, podłogi
umycie podłogi
mycie kaloryferów, wieszaków, haczyków
mycie drzwi łazienkowych
mycie luster, frontów szafek
przetarcie lamp, parapetów, rolet okiennych
umycie umywalki wraz z baterią
umycie wanny wraz z baterią
umycie kabiny prysznicowej wraz z baterią i drzwiami
umycie toalety i dezynfekcja
wytrzepanie chodniczków
poukładanie i powieszenie ręczników.
Sypialnia
odkurzenie sufitu, podłogi, odkurzenie pod łóżkiem,
przemycie ram łóżka,
zasłanie łóżka
przetarcie lamp, kinkietów, obrazów, luster, frontów szafek, półek
umycie podłogi
wytrzepanie chodniczków
przetarcie parapetów, kaloryferów, rolet okiennych, włączników świateł i kontaktów elektrycznych
umycie drzwi wewnętrznych.
* na życzenie klienta zmiana pościeli
* na życzenie klienta porządek w szafie.

SPRZĄTANIE BIUR, GABINETÓW I LOKALI USŁUGOWYCH

Możliwość posprzątania biura, kancelarii prawnej, gabinetu lekarskiego, salony kosmetyczne i fryzjerskie, sale konferencyjne, sale szkoleniowe ,salony ekspozycyjne, sprzedażowe i inne.
Zakres usług dotyczący biur i firm
Odkurzanie wykładzin , dywanów, tapicerek.
Mycie powierzchni podłogowych oraz listw przypodłogowych.
Mycie okien, parapetów i drzwi.
Opróżnianie koszy na śmieci i wymiana worków.
Sprzątanie pomieszczeń socjalnych i kuchennych.
Utrzymanie w czystości łazienek oraz toalet.
Sprzątanie klatek schodowych i wind.
Czyszczenie rolet.
Czyszczenie elektronicznego sprzętu biurowego typu: monitory, komputery, klawiatury.

SPRZĄTANIE PO REMONCIE

Pełen zakres czynności:
sprzątanie pozostałości po farbach, gipsach z podłóg i płytek ściennych
sprzątanie powierzchni kamiennych, drewnianych oraz PCV
czyszczenie elementów wyposażenia wnętrz, takich jak: meble, elementy oświetlenia, kontakty, włączniki, kable
mycie okien, ram okiennych i parapetów

SPRZĄTANIE NAGROBKÓW

Pełen zakres czynności:
sprzątanie nagrobków, grobowców, grobów ziemnych oraz bezpośredniego otoczenia grobu;
czyszczenie, woskowanie, polerowanie i konserwacja nagrobków;
ustawianie i zapalanie świec lub zniczy;
układanie kwiatów, wiązanek, wieńców, stroików okolicznościowych,
wszelakie prace ogrodnicze - obsadzenie grobu oraz jego otoczenia roślinami, pielęgnacja kwiatów, krzewów wokół grobu;
odśnieżanie mogił w okresie zimowym;

24/11/2013

Zakres usług dotyczący domów, mieszkań oraz apartamentów

Przedpokój

- mycie drzwi wejściowych oraz wszystkich drzwi wewnętrznych
- przetarcie domofonu, włączników świateł, skrzynek elektrycznych, gniazd elektrycznych
- mycie luster, wieszaków na ubrania
- umycie podłogi
- wytrzepanie chodniczka przed drzwiami wejściowymi
- przetarcie lamp.

Klatka schodowa

- umycie schodów
- przetarcie lamp, reflektorów
- przetarcie obrazów, ram, uchwytów, poręczy, balustrad

Kuchnia

- umycie mebli kuchennych (fronty, góra)
- przemycie blatów kuchennych
- mycie kuchennych sprzętów AGD
- mycie zlewu
- mycie szafki pod zlewem,
- mycie kosza na śmieci, zmiana worka
- mycie kaloryfera
- mycie parapetów
- mycie rolet
- mycie podłogi
* na życzenie klienta mycie lodówki w środku
* na życzenie klienta mycie szafek w środku i zrobienie porządku w szufladach.

Salon

- odkurzenie sufitu,kątów
- odkurzenie podłogi, dywanów, wykładzin, tapicerowanych mebli
- przemycie stołów, krzeseł, kontaktów elektrycznych
- mycie drzwi wewnętrznych
- mycie podłogi

Łazienka

- odkurzenie sufitu, podłogi
- umycie podłogi
- mycie kaloryferów, wieszaków, haczyków
- mycie drzwi łazienkowych
- mycie luster, frontów szafek
- przetarcie lamp, parapetów, rolet okiennych
- umycie umywalki wraz z baterią
- umycie wanny wraz z baterią
- umycie kabiny prysznicowej wraz z baterią i drzwiami
- umycie toalety i dezynfekcja
- wytrzepanie chodniczków
- poukładanie i powieszenie ręczników.

Sypialnia

- odkurzenie sufitu, podłogi, odkurzenie pod łóżkiem,
- przemycie ram łóżka,
- zasłanie łóżka
- przetarcie lamp, kinkietów, obrazów, luster, frontów szafek, półek
- umycie podłogi
- wytrzepanie chodniczków
- przetarcie parapetów, kaloryferów, rolet okiennych, włączników świateł i kontaktów elektrycznych
- umycie drzwi wewnętrznych.
* na życzenie klienta zmiana pościeli
* na życzenie klienta porządek w szafie.

SPRZĄTANIE BIUR, GABINETÓW I LOKALI USŁUGOWYCH

Możliwość posprzątania biura, kancelarii prawnej, gabinetu lekarskiego, salony kosmetyczne i fryzjerskie, sale konferencyjne, sale szkoleniowe ,salony ekspozycyjne, sprzedażowe i inne.

Zakres usług dotyczący biur i firm

- Odkurzanie wykładzin , dywanów, tapicerek.
- Mycie powierzchni podłogowych oraz listw przypodłogowych.
- Mycie okien, parapetów i drzwi.
- Opróżnianie koszy na śmieci i wymiana worków.
- Sprzątanie pomieszczeń socjalnych i kuchennych.
- Utrzymanie w czystości łazienek oraz toalet.
- Sprzątanie klatek schodowych i wind.
- Czyszczenie rolet.
- Czyszczenie elektronicznego sprzętu biurowego typu: monitory, komputery, klawiatury.

SPRZĄTANIE PO REMONCIE

Pełen zakres czynności:

- sprzątanie pozostałości po farbach, gipsach z podłóg i płytek ściennych
- sprzątanie powierzchni kamiennych, drewnianych oraz PCV
- czyszczenie elementów wyposażenia wnętrz, takich jak: meble, -elementy oświetlenia, kontakty, włączniki, kable
mycie okien, ram okiennych i parapetów

SPRZĄTANIE NAGROBKÓW:

Pełen zakres czynności:

- sprzątanie nagrobków, grobowców, grobów ziemnych oraz bezpośredniego otoczenia grobu;
- czyszczenie, woskowanie, polerowanie i konserwacja nagrobków;
- ustawianie i zapalanie świec lub zniczy;
- układanie kwiatów, wiązanek, wieńców, stroików okolicznościowych,
- wszelakie prace ogrodnicze - obsadzenie grobu oraz jego otoczenia roślinami, pielęgnacja kwiatów, krzewów wokół grobu;
odśnieżanie mogił w okresie zimowym;

Adres

Podhalańska 36
Ludzmierz
34-471

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 08:00 - 20:00
Wtorek 08:00 - 20:00
Środa 08:00 - 20:00
Czwartek 08:00 - 20:00
Piątek 08:00 - 20:00
Sobota 08:00 - 20:00

Telefon

+48691474341

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Sprzątanie Myk Myk umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Sprzątanie Myk Myk:

Udostępnij